Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Задишка - (диспное) – утруднене дихання зі зміною глибини, частоти і ритму дихальних рухів, а також хвилинного об'єму дихання. Буває експіраторна, інспіраторна, тахіное, брадіное, апное, порушення ритму.

Залізодефіцитна анемія - анемія, обумовлена дефіцитом заліза в організмі.

Запалення - комплексна місцева, судинно-мезенхімальна, захисно-пристосувальна реакція організму на дію різних патогенних чинників, спрямована на знищення патогенного агента і відновлення пошкодженої тканини. Характеризується трьома компонентами: альтерацією, ексудацією, проліферацією.

Запор - (копростаз, хімостаз) - виникає внаслідок уповільнення, утруднення спорожнювання кишок.

Захисні реакції організму - комплекс фізіологічних, біохімічних і морфологічних реакцій, що виникають у відповідь на дію подразників з метою забезпечення сталості внутрішнього середовища організму.

Здоров'я - така форма життєдіяльності організму, що забезпечує йому найбільш оптимальні умови для реалізації генетичного потенціалу.

Зимова сплячка - стан заціпеніння, у яке впадають тварини з осені до початку весни. Являє собою еволюційно закріплене пристосування до переживання несприятливих умов.

Зневоднення - (дегідратація, гіпогідрія, ексикоз) - зменшення загального вмісту води в організмі, коли її втрати перевищують надходження і утворення.